• produkt

Turbinë me erë me bosht horizontal GH-5KW

1

 


Detajet e produktit

GH5K-1
2 3 4

GH-SPE-7
GH5K-6

 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

  Kategoritë e produkteve

  • Turbinë me erë me bosht horizontal GH-30KW
  • Turbinë me erë me bosht horizontal GH-1KW
  • Turbinë me erë me bosht horizontal GH-3KW
  • Turbinë me erë me bosht horizontal GH-10KW
  • Turbinë me erë me bosht horizontal GH-50KW
  • Turbinë me erë me bosht horizontal GH-20KW
  Ju lutemi shkruani fjalëkalimin
  Dërgo