• produkt

Adresë

6 Rruga e Jugut Changcheng,

Distrikti Chengyang, Qyteti Qingdao, Provinca Shandong, Kinë.

E-mail

sales@greefenergy.com

Telefoni

+86-532-67731422

+86-15166057722 (Whats'App/Wechat)

orët

E Hënë-E diel: 09:00 - 17:00

DËSHIRONI TË PUNONI ME NE?

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Ju lutemi shkruani fjalëkalimin
Dërgo