• производ

Адреса

6 Јужен пат Чангченг,

Округ Ченгјанг, градот Кингдао, провинцијата Шандонг, Кина.

Е-пошта

sales@greefenergy.com

Телефон

+86-532-67731422

+86-15166057722 (Whats'App/ Wechat)

Часови

Понеделник-Недела: 09:00 - 17:00 часот

САКАТЕ ДА РАБОТЕТЕ СО НАС?

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

Ве молиме внесете ја лозинката
Испрати